پیامک سامانه یکپارچه

ثبت نام در سامانه یکپارچه

آریزو 6 پرو

نمایندگی فونیکس

تیگو 8 پرو

پیامک ثبت نام سامانه یکپارچه
پیامک سامانه یکپارچه را دریافت کرده ام

اگر پیامک سامانه یکپارچه را از طرف وزارت صمت دریافت کرده اید. میتوانید جهت انجام ثبت نام خودرو و تکمیل مدارک به یکی از شعب ما مراجعه کنید و یا با پر کردن فرم زیر درخواست خرید و یا تکمیل ثبت نام خودرو ی خود را ثبت نمایید.

سامانه یکپارچه فروش خودرو چیست؟

سامانه یکپارچه فروش خودرو، سامانه‌ای است که به منظور ثبت نام و خرید خودرو از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت راه اندازی شده است. متقاضیانی که قصد خرید خودرو از شرکت های خودروسازی را دارند، باید با ورود به این سامانه و انجام فرایند ثبت نام که بر اساس اولویت بندی میباشد نسبت به خرید خودروی خود اقدام نمایند. خریداران می توانند در سایت esalecar.ir وارد بخش مورد نظر شده و اقدامات لازم را انجام دهند. تکمیل روند ثبت نام خودرو در نمایندگی ها صورت میپذیرد و شما میتوانید با مراجعه به نمایندگی مدیران خودرو 246 حیدری نسبت به تکمیل وجه خودروی خود اقدام نمایید. نمایندگی حیدری همواره در تلاش است با جلب رضایت شما مشتریان عزیز برترین نمایندگی فونیکس و ام وی ام باشد.

سامانه یکپارچه فروش خودرو چیست؟

سامانه یکپارچه فروش خودرو، سامانه‌ای است که به منظور ثبت نام و خرید خودرو از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت راه اندازی شده است. متقاضیانی که قصد خرید خودرو از شرکت های خودروسازی را دارند، باید با ورود به این سامانه و انجام فرایند ثبت نام که بر اساس اولویت بندی میباشد. در سایت esalecar.ir وارد بخش مورد نظر شده و اقدامات لازم را انجام دهند.

مراحل ثبت نام در سامانه یکپارچه

افتتاح حساب وکالتی

افتتاح حساب در یکی از بانک های مورد تایید وزارت صمت و بلوکه کردن مبلغ 100 میلیون تومان به نفع سازمان حمایت از مصرف کننده.

ثبت نام در سامانه یکپارچه

وارد سایت esalecar.ir شوید و روی گزینه ثبت نام کلیک کنید. کد ملی خود را وارد کنید و وارد صفحه بعدی بشوید با وارد کردن شماره تلفن و سایر مشخصات، ثبت نام شما کامل خواهد شد. شماره موبایل و حساب وکالتی باید منطبق با کدملی شما باشد. اگر در این مرحله از ثبت نام سوالی داشتید ما با تماس بگیرید.

انتخاب خودرو و اولویت بندی

بعد از ثبت نام در سامانه وارد پنل کاربری خود شوید و اقدام به انتخاب 5 خودرو بر اساس اولویت هایتان از بین محصولات موجود در سامانه کنید. توجه کنید که اولویت های شما میتواند از بین خودروسازان متفاوتی باشد.

اعلام زمان بندی و انتخاب نمایندگی

پس از انجام اولویت بندی نوبت به اعلام نتایج خواهد رسید. پس از انجام بررسی ها و اولیوت ها از بین 5 محصول انتخابی شما یکی از آنها در تاریخی که در سامانه درج شده است به شما تعلق گرفته است. حال باید منتظر پیامک وزارت صمت باشید و پس از آن با مراجعه به یکی از شعب نمایندگی های فروش مدیران خودرو نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایید.