نمایندگی MVM

به عنوان نماینده رسمی مدیران خودرو CHERY و نمایندگی MVM با حضور در عرصه فروش خودروهای کمپانی‌های ذکر شده در تهران نه نویدگر حضور خودروهایی منحصر به فرد در صنعت خودرویی كشور بوده و موجب شكسته شدن محدودیت قیمت خودروهای موجود در بازار ایران و توجه به خواسته‌ها و انتظارات مخاطبان ایرانی این صنعت شده است.

نمایندگی mvm

 شرکت صنایع خودروسازی مدیران (“نمایندگی MVM “، مدیران خودرو) با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه خودرو و صنعت خودروسازی در سال 1381 در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم راه اندازی شد. شرکت مدیران خودرو و نمایندگی MVM که بصورت شرکت مشترک با نمایندگی چری چین اداره می شود، تحت حمایت‌های آن شرکت به یک خودروساز قدرتمند تبدیل شده است و به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته است. محل کارخانه در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم و در زمینی به وسعت 500,000 متر مربع می‌باشد و در حال حاضر بیش از 4500 نیرو در این مجموعه مشغول به کار هستند.

مدیریت

مدیران خودرو یا نمایندگی MVM یک شرکت بین المللی است که با رویکرد مشتری مداری و پیاده سازی استانداردهای بین المللی توانسته است جایگاه ویژه‌ای در وضعیت خودرو ایران به دست آورد. شرکت مدیران خودرو و نمایندگی MVM سیستم ارزیابی عملکرد جهانی را به منظور استعدادیابی ایجاد کرده است و توانسته است با الگو برداری از شرکتهای موفق در سایر کشورها در زمان محدود به موفقیت‌های بسیاری در زمینه ارتقا علمی و عملی دست پیدا نماید.

 همچنین تعداد زیادی از مدیران متخصص و کارشناسان فنی را از  ایران، چین و همچنین همکارانی از دیگر کشورها جذب کرده است. در همین حال مدیران خودرو یا نمایندگی MVM مفهوم بین المللی “حق با مشتری است” را مورد توجه قرار داده است. ما سیستم پیشرفته DMS را به منظور مدیریت فروش و خدمات پس از فروش به کار گرفته ایم تا امکان پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کمترین زمان را فراهم نماید.

نمایندگی mvm تهران

فروش

مدیران خودرو شبکه‌ای متشکل از بیش از 140 نمایندگی در سرتاسر کشور راه اندازی نموده است. تاکنون بیش از دویست هزار مصرف کننده در کشور محصولات مدیران خودرو یا نمایندگی MVM را انتخاب کرده‌اند. این شرکت از طریق کیفیت بالا، قیمت مناسب و محصولات به صرفه خود موفق به جلب اعتماد مشتریان گردیده است. مدیران خودرو در ارتباط با شرکای خود روش برد – برد را که روش بین المللی پیشرو در  کسب و کار است را دنبال می‌کند. مدیران خودرو یا نمایندگی MVM شرکتی مسئول است و تلاش می‌کند تا ماموریت خود در زمینه حمایت از محیط زیست، اشتغال زایی و رشد اقتصادی را همواره مورد توجه قرار دهد.

فروش mvm

چشم انداز

ما باور داریم برای کسب رضایت مشتری، محصولاتی متنوع و با کیفیت و خدماتی درخور شان و منزلت مصرف کنندگان با اتکا بر دانش محوری، فرآیند گرایی، بهبود مستمر ارائه نمائیم. لذا جهت نیل به این اهداف استاندارد های بین المللی ISOTS 10004:2010،ISO9001:2008 (نظر سنجی مشتریان) ISO10002:2004 (رسیدگی به شکایات مشتریان) را به عنوان الگو انتخاب نموده که کلیه پرسنل سازمان خود را متعهد به اجرای آنها می‌دانند. همچنین نمایندگی MVM در راستای توجه به مسئولیت‌های اجتماعی خود در زمینه حفظ محیط زیست، با ارتقا کیفیت محصولات خود در تابستان سال 1392 استاندارد آلایندگی EU IV را کسب نموده است.

 ما برآنیم با تدوین استانداردهای داخلی جهت نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش و نظارت مستقیم بر فعالیت‌های ایشان سطح کیفی ارائه خدمات را بالا برده و از توان بالقوه ایشان جهت ارتقا سطح رضایت مشتریان استفاده نمائیم. شرکت مدیران خودرو یا نمایندگی  MVM درصدد است تا با ارئه مدل‌های کم مصرف، ایمن، زیبا و متنوع  و همینطور از هر نظر مناسب برای سلایق مختلف مشتریان، پاسخی ایده ال برای خواسته‌های آنها داشته باشد و در عمل شعار مدیران خودرو ایده ال را محقق نماید.

بهترین نمایندگی mvm

کیفیت محصولات

دوام بالا و مراجعه کم مشتریان به تعمیرگاه در کنار شرایط فروش آسان و تکنولوژی روز، باعث شده تا شمار مشتریان مدیران خودرو یا نمایندگی MVM روز به بروز افزایش یابد و حالا این شرکت ظرف پازنده سال بدل به سومین خودروساز بزرگ کشورمان و بزرگترین خودروساز مستقل و غیر دولتی شده است. 

حالا بیش از 3000 نفر در قالب دفاتر سازمانی تهران و کارخانه 500 هزار متری مربع در مجموعه ارگ جدید بم در استخدام مدیران خودرو هستند و نمایندگی MVM موفق به فروش بیش از 250 هزار دستگاه خودرو به مشتریان شده است. با این وجود روند رو به رشد مدیران خودرو یا نمایندگی MVM با جدیت ادامه دارد که شامل افزایش تعداد مراکز خدمات پس از فروش تخصصی، آموزش گسترده متخصصان فنی از طریق سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و ایجاد شبکه ویژه خرید و فروش مدل های دست دوم از محصولات مدیران خودرو می‌شود.

کیفیت محصولات نمایندگی mvm

MVM 110

ام وی ام ظاهر خندانی دارد. اگرچه شرکت سازنده چری انواع مختلفی از ام وی ام را تولید می‌کند؛ اما آن چه در ایران و نمایندگی MVM بیشتر از همه شهرت پیدا کرده‌، ام وی ام 110 است. ام وی ام خودرویی است  که کاپوت آن شبیه طرح لبخند و چراغ­‌های کارتونی‌­اش شبیه چشم‌­های خندان است. اگر که تصمیم به فروش ام وی ام گرفته­‌اید حتما در آگهی خود به ویژگی­‌های مثبت آن در شهر اشاره کنید؛ برای مثال مصرف پایین بنزین یکی از ویژگی‌های مهم مد نظر خریداران است.

طبق گزارش نمایندگی MVM با وجود این‌که این خودرو قیمتی مشابه پراید دارد اما تجهیزات آن فاصله زیادی با آن دارند. آينه‌های بغل برقی، شيشه بالابر برقی (جلو و عقب)، چراغ مه‌شکن جلو و عقب و صندلی تاشو عقب و بالابر خودکار شيشه‌ها دیگر نکاتی هستند که با یادآوری آن هنگام تبلیغ فروش اینترنتی می­‌توان به خریدار برای انتخاب بین پراید و ام وی ام کمک کرد. دیگر اینکه برای فروش ام وی ام حتما به یاد داشته باشید که روی اتاق بی­‌صدا و عمر قطعات بالای آن تأکید کنید. این ویژگی است که با حرف زدن از آن، داغ دل پراید سواران را تازه می­‌کنید.

mvm 110

خودرو ام وی ام شباهت زیادی به ماتیز دارد اما هنگام تعیین قیمت توجهی به قیمت ماتیز نداشته­ باشید. همین شباهت باعث شد که شرکت دوو خودروساز چینی را به دادگاه بکشد. به خصوص که شرکت سازنده ماتیز به قصد گرفتن بازار چین این خودرو را وارد بنگاه­‌ها کرده ­بود، اما کمی بعد متوجه شد که خودرو مشابهی با همان چشم‌­های دایره مانند با قیمتی ارزان‌تر بازار چین را درنوردیده­ است.

با این حال ام وی ام تجهیزات بیشتری در مقایسه با ماتیز دارد. ام وی ام ۱۱۰ از سال ۲۰۰۲ وارد بازار کشور سازنده شد. بعد از آن هم در سال ۲۰۱۰ مدل تمام برقی آن باز هم به عنوان ارزان‌ترین خودرو تمام برقی در چین مد شد. در سال ۲۰۰۶ هم توافق‌های اولیه برای واردات قطعات آن به ایران و مونتاژ آن توسط کرمان خودرو و نمایندگی MVM امضا شد. پس دقت داشته ­باشید که عمر قدیمی‌ترین ام وی ام در ایران به ۱۰ سال می‌­رسد و اگر شما دارای یک ام وی ام ۱۰ ساله هستید بهتر است آن را با رنج قیمتی ۹ میلیون تومان بفروشید.

نمایندگی mvm 110

MVM X22

چند ماه از عرضه‌ی کراس‌اور X22 با برند MVM می‌گذارد. این خودرو با قیمتی پایین‌تر از محصولات مشابه، مورد توجه قرار گرفته است و به ‌عنوان کوچک‌ترین محصول چری، در ایران عرضه می‌شود. برند چری که بعضی محصولات خود را با نام MVM در ایران توسط نمایندگی MVM عرضه می‌کند، باسابقه‌ترین برند چینی فعال در کشور محسوب می‌شود. کراس‌اورهای چری، با نام تیگو شناخته می‌شوند و نام اصلی X22 از برند  MVM، تیگو 2 است که البته در کشور چین با نام تیگو X3 فروخته می‌‌شود.

mvm x22

طراحی ظاهری و بدنه

کراس‌اور X22 با نوعی پختگی در طراحی روبرو است که فراتر از یک محصول چینی به نظر می‌رسد. کافی است نگاهی به نسخه‌ی اول X33 داشته باشید تا به یاد آورید که همین چند سال پیش، ظاهر خودروهای چینی قابل مقایسه با محصولات مدرن دنیا نبود؛ اما باید قبول کرد که سری جدید محصولات چری نمایندگیMVM  و خصوصا خودروی X22، طراحی بهتر و البته راضی‌کننده‌ای دارند.

طراحی بدنه mvm x22

فضای داخلی و کابین

ورود بهX22 ، حالت مدرن و خوش‌ آیندی به همراه دارد و هرچند متریال به‌ کار رفته در داشبورد چندان خوب و رضایت‌ بخش نیست؛ می‌توان از دوخت صندلی‌ها و طراحی آن‌ها لذت برد. تقریبا تمام داشبورد از پلاستیک سخت ساخته شده است؛ اما قطعاتی از آن طرح فیبرکربن دارد که در نوع خود جالب توجه است.

طراحی داخلی mxm x22

پیشرانه و قوای فنی

طبق معمول خودروهای چینی، X22 هم از نبود پیشرانه‌ای قدرتمند رنج می‌برد. این مهم، البته نسبت مستقیمی با هزینه‌ی خرید این مدل‌ها دارد و نمی‌توان با توجه به قیمت نهائی، توقعی بیش از این داشت. تنها یک پیشرانه‌ی 1.5 لیتری تنفس طبیعی برای این خودرو در سراسر دنیا قابل سفارش است که قدرت 105 اسب بخار در دور موتور 6000 دور بر دقیقه تولید می‌کند و از دور موتور 2750 دور بر دقیقه، گشتاور 135 نیو‌تن متر خواهد داشت.

نمایندگی mvm - اتو حیدری

آپشن‌ها و امکانات رفاهی

فارغ از جعبه ‌دنده‌ی دستی یا خودکار که مهم‌ترین عامل در قیمت نهائی X22 محسوب می‌شود، این خودرو در دو تیپ ساده و اسپرت قابل خرید است که تفاوت‌های ظاهری خاصی با یکدیگر دارند. نمونه‌ی اسپرت، دارای سقف مشکی است و هر دو مدل دارای سانروف برقی و رینگ اسپرت 16 اینچ هستند.

تست تصادف و آپشن‌های ایمنی

مثل دیگر کراس‌اورهای چری، X22 هم به دلایل مختلف، از جمله نداشتن استانداردهای اتحادیه‌ی اروپا، در کشورهای جهان اول حضور ندارد. به همین دلیل مؤسسات معتبر آزمایش ایمنی، مثل بنیاد ایمنی خودروی اروپا (Euro NCAP) و سازمان بیمه‌‌ی خودروهای آمریکا (IIHS)، تست تصادف از این خودرو نگرفته‌اند.

نمایندگی مدیران خودرو تهران

تست فنی و آزمایش رانندگی

پیش از هر چیز، باید به قیمت تمام‌شده‌ی MVM X22 توجه کنیم. خودروهای چینی با هدف عملکرد قابل قبول در برابر بهای پرداختی ساخته می‌شوند و مسلما X22 هم از این قاعده مستثنا نیست. با این حساب، خریدار X22 باید با شتاب‌گیری کند و خسته‌کننده‌ی آن کنار بیاید؛ چرا که قرار نیست سریع‌تر از یک پراید باشد و مسلما در سبقت‌های جاده‌ای، نیازمند فضای بسیار زیادی خواهد بود.

قیمت

به دلیل نوسانات بازار این روز ها در کشورمان، برای اطلاع از قیمت این محصول با پشتیبانی تلفنی تیم اتوحیدری تماس بگیرید تا ضمن راهنمایی شما، به شما مشاوره تلفنی رایگان درباره ویژگی محصولات و طرح های فروش محصولات مدیران خودرو بدهند. در کنار اینها شما می توانید در صورتی که سوالی برای شما ایجاد شد در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

MVM X33

پیش از هر چیز باید یادآوری کنیم خودروهای برندMVM  هم زیرمجموعه‌ی شرکت چری هستند و در کشور چین با همان نام چری شناخته می‌شوند. به‌نظر می‌رسد نام و لوگوی MVM صرفا به درخواست نمایندگی MVM این شرکت در ایران، روی بعضی خودروهای چری گذاشته شد. در تاریخ شرکت چری، MVM صرفا لقبی برای خودروی QQ3 است که در ایران و نمایندگی MVM با نام MVM110 می‌شناسیم.

mvm x33

طراحی ظاهری و بدنه

افرادی که با نسخه‌های گذشته‌ی X33 آشنایی دارند، به‌سختی باور می‌کنند تمامی این مدل‌ها از سیزده سال قبل تاکنون، با پلتفرمی واحد تولید ‌شده‌اند. نمونه‌ی اولیه‌ طراحی ناهماهنگی با چراغ‌های بزرگ و ناخوشایند داشت؛ اما با فیس‌لیفت سال 2010 جذابیت بیشتری پیدا کرد. در نمایندگی MVM امروزه، مدل X33S اسپرت جذابیت بیشتری در بازار دارد. از نمای روبه‌رو، چراغ‌های کشیده این خودرو با لامپ هالوژن در وسط جذابیت بیشتری درمقایسه ‌با مدل‌های قبلی دارند. چراغ راهنمای کوچک و نارنجی ‌رنگ در گوشه‌‌ی چراغ اصلی است که همراه ‌با قطعاتی باریک و فلزی، حالت چشم و پلک را برای روشنایی خودرو تداعی می‌کند.

mvm x33 - اتو حیدری

طراحی داخلی و کابین

مشابه نمای روبه‌رو، فضای داخلی X33 در مدل جدید کاملا متحول شده است. فرمان مدرن با فریم فلزی و نمایشگر بزرگ‌تر همراه جایگاه ویژه در داشبورد و طراحی خلاقانه برای مجرای خروجی هوا، جلوه‌ای تازه برای سرنشین فراهم می‌کند. نمایندگی MVM در مدل X33S اسپرت که نسخه‌ای ویژه در بازار ایران محسوب می‌شود، ادوات سرخ‌رنگ در بعضی قسمت‌های داشبورد و پوشش داخلی درها دیده می‌شوند.

طراحی داخلی mvm x33

پیشرانه و شرایط فنی

کراس‌اور X33 در چین با پیشرانه‌ی 1.6 لیتری فروش چشمگیری دارد. این مدل قدرت 125 اسب‌ بخار در 6150 دور بر دقیقه و نهایت گشتاور 160 نیوتن‌متر از 3900 دور بر دقیقه تولید می‌کند که البته آمار جذابی برای کراس‌اوری با وزن خالص نزدیک به 1400 کیلوگرم به‌ نظر نمی‌رسد.

امکانات رفاهی و ظاهری

طبق گزارش نمایندگی MVM مدل X33 S اسپرت کامل‌ترین نسخه از چری تیگو 3 است. علاوه‌ بر پیشرانه‌ی دولیتری و جعبه ‌دنده‌ی خودکار، این خودرو در نمای بیرونی به قابلیت‌های از این ‌دست مجهز است: ریل باربند، رینگ‌های اسپرت آلومینیوم هفده اینچ با لاستیک‌هایی به ‌پهنای 215 میلی‌متر، سانروف، بال عقب، نوار LED روشنایی روز، مه ‌شکن، آینه‌ بغل فلزی مجهز به راهنما و تنظیم برقی است.

امکانات mvm x33

شرایط ایمنی و تجهیزات حفاظتی

مشابه دیگر خودروهای ساخت چین، اطلاعات کاملی از آزمایش‌های تصادف و میزان ایمنی X33 S در دسترس نیست؛ اما با جست‌وجو در سایت‌های چینی متوجه شدیم مدل 2011 خودرو مذکور را بنیاد ایمنی خودروهای چین  (C-NCAP)آزمایش کرده و امتیاز متوسط (دو ستاره از چهار) به آن داده است.

برای بررسی دقیق تر ویژگی این محصول، شما می توانید به صفحه این محصول مراجعه کنید، از این طریق می توانید هم معایب و مزایای آن را مشاهده کنید و بین محصولات مقایسه انجام دهید.

برای مشاهده قیمت هر محصول نیز با پشتیبانی تلفنی ما تماس بگیرید و ضمن اطلاع از قیمت هر محصول از شرایط فروش آن ها آگاهی پیدا کنید.

MVM 315

یکی از خاص‌ترین خودروهای چینی موجود در نمایندگی MVM بازار ایران MVM 315  است. البته خاص بودن نه به آن معنایی که در ذهن شماست بلکه بیشتر از جهت رده قیمتی که در آن حضور دارد. این خودرو به محدوده تحت سیطره و یا بهتر بگوییم، به حیاط خلوت مدل های ارزان قیمت داخلی وارد شده است؛ همان بخشی که در حکم گاو شیرده خودروسازان داخلی بوده و در طی سالیان دراز اجازه ورود به هر خودرویی در آن داده نمی‌شود.

mvm x315

با همه این تفاسیر اما 315 آمده و برای خود در بین سالخوردگان خودخواه این محدوده جایگاهی دست و پا نموده است. MVM 315 یا چری فالوین 2 از سال 2009 میلادی وارد سبد محصولات شرکت خودروسازی چری شد. این خودرو از سال 1391 تحت نام «ام وی ام 315» به بازار ایران و نمایندگی MVM ارائه شد.

شرکت مدیران خودرو یا نمایندگی MVM به عنوان عاملیت رسمی کمپانی چینی چری در ایران، عهده‌دار مونتاژ این خودرو در کشور شد و در سال 1394 نیز نسخه فیس لیفت آن را به بازار ایران عرضه نمود. در ابتدا شرکت مدیران خودرو یا نمایندگی MVM، MVM 315 را در دو کلاس بدنه هاچبک و سدان به مشتریان ایرانی تحویل می‌داد، اما پس از مدتی، اینک تنها نسخه هاچبک mvm315 سهم بازار کشورمان خواهد بود.

طراحی ظاهری و بدنه  MVM 315

اگر چه ظاهر MVM 315 چندان چشم نواز و هیجان انگیز نیست اما فراموش نکنید که رقبای اصلی این خودرو یعنی مدل‌های قدیمی جدید تولید ایران خودرو و سایپا، از همین زیبایی اندک ظاهری هم برخوردار نیستند. به واقع در قیاس با اکثر محصولات حاضر در رده قیمتی زیر پنجاه میلیون تومان نظیر انواع سمند، پژو و تندر 90، mvm315s  از طراحی ظاهری تاثیرگذارتر و زیباتری برخوردار است.

طراحی بدنه mvm x315

طراحی داخلی و کابین

با ورود به کابین MVM 315 و نظرافکندن به داشبورد این خودرو، متوجه حس و حال نسبتا اسپرت فضای داخلی آن خواهید شد. حضور برخی خطوط طراحی که با زوایای نسبتا تیز به یکدیگر پیوسته‌اند، این حس را تقویت خواهد کرد. طبق گزارش نمایندگی MVM بخش‌ها‌ی عمده کابین به رنگ مشکی نقش شده و در برخی قسمت ها نظیر کنسول میانی و غربیلک فرمان آثاری از رنگ نقره‌ای نیز به چشم می‌خورد. صفحه نمایشگر لمسی 7 اینچی، برترین شاخصه مدرن کابینه MVM 315 بوده و یک دکمه چرخان ویژه تنظیم شدت پرتاب جریان هوای سیستم تهویه نیز در زمینه‌ای نقره‌ای رنگ جلب توجه می‌نماید.

طراحی داخلی کابین mvm x315

شخصات فنی و قوای محرکه

پیشرانه ارائه شده برای MVM 315 یک موتور چهار سیلندر تنفس طبیعی به حجم 1497 سی سی است که دارای ضریب تراکم سیلندری معادل نسبت 1:11 بوده و در دور موتور 6000rpm، قادر به تولید توانی معادل 107 اسب بخار است. حداکثر گشتاور حاصل از این پیشرانه برابر 140 نیوتن‌متر بوده و در بازه 3000 تا 4500rpm  پدیدار خواهد شد. همچنین یک گیربکس پنج سرعته دستی وظیفه انتقال نیروی حاصل از پیشرانه به سوی چرخ‌های جلو را بر عهده دارد.

تجربه رانندگی

طبق گزارش نمایندگی MVM اولین نکته‌ای که پس از نشستن پشت فرمان MVM 315 و شروع حرکت با این خودرو نظر ما را به خود جلب می‌نماید، نرمی زیاد فرمان این خودرو است. البته کمی گنگ عمل می‌کند و از دقت کافی برخوردار نیست. همچنین دنده‌ها نیز با وجود ارتقا نسبت به نسخه اولیه (غیر فیس لیفت)، چندان دقیق عمل نمی‌کند. شتاب اولیه این خودرو چندان هیجان برانگیز نیست و در حد و اندازه‌های خودروی پژو 206+(207) احساس می‌شود.

خودرو mvm315

MVM X55

با گذشت یک سال از تردد آزمایشی چری تیگو 5X در ایران، پیش‌فروش این کراس‌اور با نام ام‌وی‌ام ایکس 55 توسط مدیران خودرو یا نمایندگی MVM آغاز شده است. چری تیگو 4 با کد 5 Xدر بازارهای خارج از چین فروخته می‌شود. این محصول از نظر اندازه‌ی بدنه، اندکی بزرگ‌تر از ام‌وی‌ام ایکس 33 (تیگو 3) و البته کوچک‌تر از چری تیگو 5 است. ابعاد خودرو شامل طول ۴,۳۳۸ میلی‌متر با عرض ۱,۸۳۰ میلی‌متر و ارتفاع سقف ۱,۶۴۵ میلی‌متر است که فاصله محورهای ۲,۶۳۰ میلی‌متر فراهم می‌کند. چری تیگو 4 در ایران با کد ام‌وی‌ام ایکس 55 توسط نمایندگی MVM فروخته خواهد شد.

mvm x55

برخلاف ابعاد، مشخصات فنی ام‌وی‌ام ایکس 55 مشابه ایکس 33 نیست و اشتراکاتی با تیگو 7 دارد.جدیدترین محصول نمایندگی MVM از پیشرانه‌ی ۱.۵ لیتری توربوشارژ با قدرت قدرت ۱۴۰ اسب‌بخار در ۵۵۰۰ دور بر دقیقه و نهایت گشتاور ۲۱۰ نیوتن‌متر از ۱۷۵۰ تا ۴۰۰۰ دور بر دقیقه استفاده می‌کند. این مدل، در زمانی حدود ۱۱ تا ۱۲ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و نهایت سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت خواهد داشت. تیگو 4 مجهز به موتور ۱.۵ لیتری، همراه‌با جعبه‌دنده‌ی دستی ۶ سرعته و جعبه‌دنده خودکار ۶ سرعته دبل‌کلاچ (DCT) میانگین مصرف سوخت ۸.۵ تا ۹ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر خواهد داشت.

نمایندگی mvm تهران

فهرست امکانات فنی MVM X55 در ایران، نامشخص است؛ اما نسخه‌های آزمایشی وارد شده به کشورمان دارای ۱۰ کیسه‌ی هوا، ترمز ضد قفل (ABS) و اضطراری (EBD)، فناوری کنترل هرزگردی و پایداری، حسگر عقب، سیستم حفظ خودرو در شیب (اتوهولد)، ترمزدستی دکمه‌ای، پنل دیجیتال پشت فرمان، نمایشگر لمسی 7 اینچ، کروز کنترل، دوربین پارک و 360 درجه، حسگر فشار باد لاستیک‌ها، استارت دکمه‌ای، سانروف و روشنایی روز LED هستند. مدیران خودرو،  X55را در ۲ تیپ اکسلنت و اسپرت، پیش ‌فروش می‌کند.

mvm x55

با در نظر گرفتن تمام جوانب، و قیمت عجیبی که مدیران خودرو یا نمایندگی MVM برای ام وی ام ایکس55 در نظر گرفته پیش بینی می‌شود ام وی ام X55 هم به یک پروژه شکست خورده دیگر برای مدیران خودرو یا نمایندگی MVM تبدیل شود چون در این بازه قیمتی خودروهای بسیار جذاب نری با برندهای معتبر تر از ام وی ام ایکس55 حضور دارند که اجازه نفس کشیدن به این خودروی چینی را نخواهند داد . البته مدیران خودرو یا نمایندگی MVM متخصص فروش خودروهای اقساطی در ایران است و باید منتظر باشیم و ببینیم اینبار مدیران خودرو یا نمایندگی MVM چه خوابی برای فروش ام وی ام ایکس 55 در بازار ایران دیده است.

mvm 550

طراحی ظاهری mvm 550 را می‌توان در دو بخش مجزا تقسیم کرد. این دو بخش جلو و عقب خودرو به هیچ وجه هارمونی خاصی برقرار نیست و ناهماهنگی هم در آنها وجود دارد. از جلوی پنجره کرومی روی کاپوت قرار گرفته که این بخش را بیش از سایر قسمت ها چشم گیر کرده است. سپر جلو طراحی ساده دارد که با چراغ جلو پنجره کاملا هماهنگ است، مه شکن های جلو نیز در دو طرف زیر سپر قرار دارد. طراحی بخش جلویی خودرو را بزرگتر از آنچه هست نشان می‌دهد.

مشخصات فنی خودروی mvm 550 

تعداد سیلندر ۴ سیلندر خطی، حجم موتور حداکثر توان ۱۳۹ اسب بخار، استاندارد آلایندگی یورو ۴ ، حجم باک 50 لیتر، جعبه دنده ۵ دنده دستی، سی وی تی سرعت ۱۷۵ ، بالابر برقی،  نمایشگر لمسی،  سیستم صوتی، کنترل سیستم صوتی روی غربیلک فرمان، سیستم نمایش اطلاعات خودرو، سانروف برقی در دو نسخه خودکار و دستی، نمایشگر ۷ اینچی بلوتوث، سیستم ناوبری رهیاب و نقشه‌خوان مجهز است. 

همچنین قابلیت اتصال تلفن همراه از طریق بلوتوث و اشتراک‌گذاری محتویات موبایل، تبلت و … روی صفحه‌ نمایش خودرو از طریق رابط کاربری Mobile Mirror Link میسر است.

mvm 550 اتوماتیک

خودرو mvm 550 اتوماتیک ساخت کشور چین از کارخانه چری و سال ۲۰۱۴  دارای مشخصات فنی به این شرح است: موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ، حجم موتور ۱۹۷۱ سی سی، تنفس موتور تنفس طبیعی، انتقال نیرو دیفرانسیل جلو حداکثر قدرت ۳۹ اسب بخار دور ۵۷۵۰ در دقیقه،  سرعت ۱۷۵ کیلومتر در ساعت، فاصله بین دو محور ۲۶۰۰ میلی متر، حجم باک ۵۰ لیتر، استاندارد آلایندگی یورو ۴، پایداری وی دی ای بی اس ترمزهای دیسکی برای هر چهار چرخ،  کیسه هوا برای سرنشینان جلو،قابلیت پخش سی دی و کنترل سیستم صوتی از روی فرمان آن 4 عدد بلندگو، چراغ مه شکن جلو و عقب، سانروف، سنسور دنده عقب، رینگ‌های آلومینیومی، تنظیم برقی آینه های جانبی ….

قیمت این سدان خانوادگی جمع‌وجور در بازار ایران بسته به تیپ خودرو و جعبه‌دنده، متفاوت است. mvm 550 برای نسخه‌ی خودکار به صورت متفاوت قیمت گذاری شده است. به علت نوسانات موجود لطفا جهت هماهنگی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

2 پاسخ

  1. نمایندگی های مدیران خودرو در سطح شهر هستند و لی شعب مدیران خودرو ی اتو حیدری واقع در میدان آزادی و میدان فاطمی هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدیران خودرو

مدیران خودرو x22

ام وی ام x۲۲ است که از زمستان ۹۵ به ایران آمده را باید نسخه کراس اوور از هاچ بک ۳۱۵ بدانیم چرا که پلتفرم

دیدن مقاله
مدیران خودرو

خودرو چری

  چری اتومبیل شرکت خودروسازی چینی است که به عنوان یکی از کارخانه های اصلی تولید خودرو و موتور خودرو در جمهوری خلق چین به

دیدن مقاله
مدیران خودرو

شرایط فروش تیگو

شرایط فروش تیگو 5  چری تیگو 5 به عنوان یک شاسی بلند جمع و جور در جمع خانواده محصولات چری است. در تیگو ۵ بیشتر

دیدن مقاله
مدیران خودرو

خودروی mvm 550

در این مقاله قصد داریم اطلاعات بسیار مفیدی را در خصوص mvm 550 در اختیار شما قرار دهیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید

دیدن مقاله

جهت اطلاع و ثبت نام در شرایط فروش ویژه اقساطی خودرو روی دکمه زیر کلیک کنید.