مدیران خودرو

آشنایی با مدیران خودرو

شرکت صنایع خودروسازی مدیران (مدیران خودرو) از سال 1381 با راه اندازی در منطقه ویژه اقتصادی ارگ بم در کرمان خود را به عنوان کانون جدید و پر قدرت اقتصادی به رقیبان معرفی کرد. فعالیت های این شرکت را می توان به حوزه های تولید و واردات و صادرات خودرو تقسیم بندی کرد. تنوع محصولات مدیران خودرو و تمامی نمایندگی مدیران خوردو تهران باعث شده است که هر دو گروه خودروهای سبک و سنگین با بهترین کیفیت و ارائه بهترین خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان قرار گیرد. این امر در شرایط نابسمان امروزی اقتصاد کشور عزیرمان و وجود تحریم های بی حد و مرز توانسته است خانواده های ایرانی را برای داشتن خودروهای با کیفیت و ارزان یاری کند. 

 

به همین دلیل است که داشتن مجموعه های نمایندگی معتبر مدیران خودرو علاوه بر ایجاد وزنه سنگینی در کفه اقتصاد ایران، دارای ارزش معنوی بسیار زیادی می باشد. همکاری مدیران خودرو با شرکت با سابقه و قدرتمندی مانند چری در چین، به اعتبار و بهبود عملکرد مدیران خودرو و شعب مدیران خودرو افزوده است.

تاریخچه مدیران خودرو

تاریخچه مدیران خودرو

صنعت خودرو سازی همواره یکی از جنبه‌های شکوفایی اقتصاد هر کشوری به شمار می رود. این صنعت به ویژه در کشورهای صنعتی و مترقی توانسته است نقش زیادی در بهبود عملکرد موتورهای اقتصادی و چرخاندن چنین چرخ عظیمی ایفا کند. به همین دلیل است که وجود شرکت ها و کارخانه هایی مانند مدیران خودرو که چرخیدن این چرخ را تسهیل می ‌کنند، بسیار ضروری و حیات بخش است. 

 

مدیران خودرو بی شک یکی از چنین اهرم هایی به شمار می رود. اهرمی که توانسته است با تکیه بر دانش روز و مهارت های مدیریتی قابل تحسین جایگاه خود را در میان بزرگان صنعت خودرور پیدا کند. همین امر است که در سال های اخیر تمامی شعب مدیران خودرو را به قطب هایی فعال برای تسهیل حرکت موتور نه چندان پر رمق اقتصاد فعلی ایران تبدیل کند. هر کدام از مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو همواره توانسته است با بهره گیری از پشتیبانی شرکت اصلی مدیران خودرو خدمات ویژه و منحصر به فردی را به مشتریان ارائه کند. 

 

شرکت صنایع خودروسازی مدیران (نمایندگی mvm / نمایندگی چری) با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه  خودرو و صنعت خودروسازی در سال ۱۳۸۱ در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم راه اندازی شد. شرکت مدیران خودرو که بصورت شرکت مشترک با شرکت چری چین اداره می شود، تحت حمایت های آن شرکت به یک خودروساز قدرتمند تبدیل شده است و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.

فروش در مدیران خودرو

داشتن 140 نمایندگی مدیران خودرو معتبر در سراسر کشور به مدیران خودرو این قدرت را داده است تا در زمینه فروش و صادرات صنعت خودرو پیشتاز باشد. مطابق با امارها موجود در داده های مدیران خودرو، این شرکت افتخار داشته است که بتواند تا کنون به بیش از 200 هزار نفر از مردم عزیز کشورمان خدمت رسانی کند و با بالا بردن حداکثری کیفیت خدماتش در جلب اعتماد و رضایت آنها بکوشد. 

 

این شرکت با سرلوحه قرار دادن اصل مسئولیت پذیری و تلاش برای احیای زمینی پاک همواره در جهت حمایت از محیط زیست ایران کوشیده است و تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا اشتغال زایی برای جوانان و رشد اقتصادی را مورد توجه خود قرار دهد. شرایط عالی و استثنایی که مدیران خودرو هموراه برای فروش ارائه می دهد باعث شده است تا مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو به رقیبی قدرتمند در میان فعالان عرصه توزیع اتومبیل تبدیل شود. اقساط بلند مدت و پیش پرداخت های بسیار اندک از جمله شرایطی هستند که خرید خودرو از مدیران خودرو را برای مردم جذاب کرده است.

تیم مدیریت مدیران خودرو

کارخانه مدیران خودرو با وسعت 500 هزار متر مربع در منطقه اقتصادی ارگ جدید بم بنا شده است و توانسته است متضمن تامین معاش بیش از 4500 نیروی کار باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو معتبر برخورداری از مدیریت ویژه است که توسط تیم با تجربه مدیران خودرو و بهره گیری از جدیدترین روش های مدیریت روز دنیا امکان پذیر شده است. 

 

سعی و تلاش مدیران مدیران خودرو همواره ان بوده است که در سایه مشتری مداری و پیاده سازی استانداردهای بین المللی در میان سایر شرکت های فعال در زمینه تولید و تجارت خودرو، به جایگاه ویژه ای دست پیدا کنند. موفقیت های شعب مدیران خودرو در سال های اخیر را نیز می توان با تکیه بر همین اصول توجیه کرد. همین رویکردها است که باعث به کار گیری نیروهای جوان و تازه نفس و ماهر و خلاق شده است. مدیران خودرو در واقع با استفاده از سیستم ارزیابی معتبر و بین المللی چنین نیروهایی را به استخدام خود دراورده است و از همین خصوصیت برای ارتقای علمی و عملی خود بهره بگیرد. الگوبرداری از قطب های موفق جهانی در این زمینه نیز تا کنون کمک شایانی به پیشرفت های چشمگیر مدیران خودرو کرده است. جذب متخصصان در زمینه های مختلف از کشور عزیزمان و کشور چین و سایر کشورهای جهان توسط مدیران خودرو خود می تواند چنین ادعایی را به اثبات برساند. بهره گیری از این استعدادها و برخورداری از تیم مدیریتی خبره همچنین به مدیران خودرو و نمایندگی مدیران خودرو اجازه داده است تا مفهوم واقعی ” حق با مشتری است” را پیاده سازی کنند و این مفهوم را چنان بسیاری از شرکت های دیگر تنها در حد یک شعار لفظی نشمارد. 

 

راه اندازی و استفاده از سیستم پیشرفته و بین المللی DMS نیز مدیران خودرو را در این راه دشوار یاری کرده است. این سیستم به مجموعه های بهترین نمایندگی مدیران خودرو کمک کرده است تا فروش و خدمات پس از فروش را به بهترین نحو مدیریت کند و بتواند نیازهای مردم عزیز و مشتریان ارزشمند را در کمترین زمان پاسخ گوید.

چشم انداز و مسئولیت مدیران خودرو

مدیران خودرو و مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو همانطور که موقعیت فعلی خود را مدیون تلاش های بی وقفه و بهره گیری از علم و تجریه روز دنیا است، می کوشد تا روز به روز به پیشترفت های بیشتری دست پیدا کند و با ارئه خدمات و محصولاتی در خور شان و منزلت مصرف کنندگان به آنها در برخورداری از وسایل نقلیه ایمن و زیبا هماهنگ با جدیدترین محصولات شرکت های خودرو سازی دنیا کمک کند. 

 

قیمت محصولات مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو در کشور نسبت به کیفیت آنها و مقایسه آنها با مدل های مشابه است که توانسته است مشتریان مدیران خودرو را برای خرید قانع کرده و آنها را همواره راضی نگاه دارد. به کار گیری از مواد اولیه ای با بهترین کیفیت موجود در بازارهای جهانی و به حداکثر رساندن دقت و سرعت در استفاده از آنها در خط های تولید مدیران خودرو، این شرکت فعال در عرصه های بین المللی را به یکی از موفق ترین قطب های صنعت پر مسئولیت خودرو تبدیل کرده است. کسب استاندارد آلایندگی EU IV بر مسئولیت پذیری تیم مدیران خودرو در برابر محیط زیستمان صحه گذاشته و این تیم پی انرژی و خلاق را برای برداشتن گام های استوارتر در جهت حفاظت از اندوخته های طبیعت راسخ تر کرده است. 

 

مجموعه های بهترین نمایندگی مدیران خودرو همواره تلاش کرده اند تا خدمت رسانی و ارائه خدمات پی از فروش مستمر خود را در حد استانداردهای بین المللی ISO 9001:2008 ،ISOTS 10004:2010 ISO10002:2004 بالا ببرد. استادنداردهای ذکر شده مربوط به نظرسنجی از مشتریان و میزان رسیدگی به شکایات مشتریان هستند که مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو خود را ملزم به عمل به آنها می داند.

 

تیم مدیریتی مدیران خودرو همواره بر آن بوده است تا با نظارت مستقیم بر فعالیت های مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو کنترل هر چه بیشتری بر روند مشتری مداری آنها داشته باشد و در جهت ارتقای رضایت مشتریان کوشاتر از پیش عمل کند. انتخاب همه ساله بهترین نمایندگی مدیران خودرو برای بالا بردن انگیزه مدیران هر کدام از این نمایندگی ها یکی از برنامه هایی است که نمایندگی های این شرکت را به بهبود عملکرد ترغیب کند. 

 

ارائه مدل های کم مصرف و زیبا و ایمن و متنوع برای سلایق مختلف و متفوت مشتریان چشم انداز بلند مدت مدیران خودرو است و آنها امیدوارند که بتوانند هر ساله سهم بیشتری در برخورداری تک تک ایرانیان از وسایل نقلیه بازی کنند.

محصولات مدیران خودرو

مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو از بدو تاسیس تلاش داشته اند تا دو برند خودروی چری و MVM ام وی ام را با بهترین کیفیت به مشتریان عرضه کنند. این دو برند با بهره گیری از دانش روز دنیا و بهترین مواد اولیه به سرعت توانستند جایگاه ویژه ای در میان علاقه مندان به صنعت خودرو از یک سو و منتقدان این حوزه از سوی دیگر بیابند. 

 

با گذر زمان اتوموبیل‌های تولید چین دیگر نه تنها از سابقه‌ای منفی در ذهن خریداران برخوردار نیستند، بلکه به دلیل برخورداری از قیمت‌های بسیار مقرون به مصرفه نسبت به مدل‌های با کفیت مشابه که در آمریکا و اروپا و کره جنوبی تولید شده اند، توانسته اند به برندهایی محبوب در اذهان جامعه تبدیل شوند. این واقعیت را فارغ از اینکه به مذاق ما خوش بیاید یا نه، باید پذیرفت. همین حقیقت است که فعالیت های گسترده مجموعه های بهترین نمایندگی مدیران خودرو را ارزشمند و قابل تحسین کرده است. مدیران خودرو با داشتن پشتوانه کارخانه چری در چین محصولات گوناگونی برای سلایق مختلف تحت عنوان چری و ام وی ام MVM را روانه بازار کرده است.

 

ویژگی تک تک محصولات مدیران خودرو را به صورت ویژه برای شما شرح داده ایم و اگر می خواهید درباره هر محصول بیشتر بدانید و با مشخصات فنی آن ها بیشتر آگاه شوید می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید. درباره قیمت هر محصول به دلیل نوسانات بازار سعی کنید با پشتیبانی تلفنی صحبت کنید تا ضمن دریافت مشاوره تلفنی رایگان، از قیمت محصولات مطلع شوید.

خودروی تیگو 7 یکی از محبوب ترین مدل های ارائه شده در بازار خودروهای عرضه شده توسط مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو است. این خودرو مانند بسیاری دیگر از محصولات ارائه شده در مجموعه های بهتیرن نمایندگی مدیان خودرو از بدنه هیدرودینامیکی HDS زیبایی بهره می برد که به فرآیند شتاب گیری آن در فاصله زمانی کوتاهی کمک می کند. 

جلو پنجره تیگو 7 با شکل موج مانند خود ظاهر ویژه ای به آن داده است که رودخانه های خروشان را تداعی می کند. چراغ های جلو از صورت کوسه الهام گرفته شده اند و علاوه بر عملکرد عالی به زیبایی این خودروی محبوب در میان لیست فروش خودروهای مدیران خودرو افزوده است. نمای جانبی تیگو 7 بسیار زیبا است. طراحی چراغ های عقب ظاهر ان خودرو را به طرز زیبایی اسپرت کرده است. موتور این اتومبیل دارای حجمی برابر با 1.5 لیتر است و می تواند 176 اسب بخار و 201 نیوتن متر گشتاور تولید کند.

برای اطلاع دقیق تر از ویژگی ها مشخصات فنی تیگو 7 می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید و به صورت جزئی تر تمام ویژگی های این محصول را بررسی کردیم و یه متن کامل درباره آن تهیه کردیم.

قیمت این محصول را به دلیل نوسانات بازار از طریق تلفن هایی که در سایت قرار داده شده پیگیری کنید تا تیم اتوحیدری شما را راهنمایی کند.

 

یکی از بهترین خودروهایی که در بازارهای داخلی از استقبال چشمگیری در میان علاقه مندان به محصولات مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو تهران برخوردار شد، ام وی ام MVM ایکس 33 اس X33Sبوده است. ایکس 33 اس نامی است که مدیران خودرو برای این محصول در ایران برگزیده است اما این محصول ممتاز در کشورهای مختلف با نام های دیگری شناخته می شود. برای مثال مصری های به این خودرو نام اسپرانزا داده اند. X33S در اندونزی نیز SMK نامیده شده است. 

 

نسل اول ایکس 33 با داشتن قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر خودروهای شاسی بلند در ایران توانست به سرعت در قلب علاقه مندان به خودرو جای باز کرده و فروش خوبی را تجربه کند. نسل دوم ایکس 33 X33 از ظاهر جدیدتری برخودار است. در واقع در نسل اول این خودرو الهام گرفتن از خودروهای پیشین به مراتب بیشتر مشاهده می شد. اما تولید کنندگان و طراحان چری به سرعت متوجه شدند که آنچه باعث جلب نظر مشتریان می شود، ارائه مدل هایی است که کمتر دیده شده اند و در طراحی آنها از خلاقیت زیادی بهره گرفته شده است. نمای جلوی این اتوموبیل شاهد تغییرات بسیار گسترده ای بود. تغییر در فرم سپر و چراغ های جلو را می توان یکی از این تغییرات دانست. 

 

 

با این حال موتور این خودرو نسبت به مدل قدیمی چندان تغییر نکرد و علی رغم تغییرات اندک در امکانات ارائه شده توسط این خودرو، این تحولات نسبت مدل سوم چندان نیز چشمگیر نبودند. نسل سوم ایکس 33، با نام ایکس 33 اس X33S با فاصله بسیار اندکی نسبت به مدل دوم توسط مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو به بازار عرضه شد.

 

 

مقایسه این سه نسل، کاملا بیانگر تغییرات گسترده در طراحی آنها است و نشان می دهد که محصولات مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو معتبر، از چه طریق توانسته اند در جلب رضایت مشتریان پیشرو باشند. رینگ ها و نمای جلو و سقف دو رنگ این خودرو، آن را کاملا متمایز کرده است و از پیشرفت محسوس در طراحی ایکس 33 خبر می دهند. با توجه به اینکه فاصله میان عرضه نسل اول تا سوم تقریبا به شش سال می رسد، (در فاصله سال های بین 89 تا 95) فرآیند پیشرفت طراحی این خودرو را می توان بسیار عالی ارزیابی کرد. نمای عقب این خودرو در میان این سه مدل توضیح داده شده به جز طراحی چراغ های عقب و سپر زیر چندان تغییر نکرده است. به جای آن چراغ های جلو کاملا کشیده تر شده اند، سپر جلو نیز ظاهر اسپرت تری به اتومبیل بخشیده است. 

 

 

رینگ استفاده شده در چرخ ها 17 اینچی ده پرده آلومینیومی می باشد. همچنین، داشتن سقف دو رنگ یکی از ویژگی‌هایی است که به دلیل برخورداری تعدادی کمی از خودروهای موجود در بازار از آن، طرفداران زیادی را از آن خود کرده است. ویژگی مشترک در هر سه مدل ایکس 33، خارج بودن زاپاس از خودرو است که خریدار را قادر می سازد تا از فضای بسیار زیادی برای استفاده از محیط داخلی اتومبیل و صندوق عقب بهره مند شود.

 

 

mvmx33 مدیران خودرو

تجربه مدیران خودرو نشان داده است که ایکس 33 به دلیل بهره گیری از طراحی زیبای ظاهری داخلی تا این حد مورد توجه توجه قرار گرفته است. صندلی های عقب ایکس 33 بسیار راحت طراحی شده اند و با داشتن نوار قرمزی که در تمامی طراحی ظاهری الهام بخش بوده است، جلوه و زیبایی دو چندان به این خودرو بخشیده است. 

 

علاوه بر موارد ذکر شده وجود یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی قرار گرفته در داشبرد است که از وجه تمایزهای آشکار این مدل با نمونه های قبلی و سایر نمونه های موجود در مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو به شمار می آید. این گزینه به امکانات چنین خودروهایی با این طیف قیمتی افزوده است. موتور ام وی ام ایکس 33، موتور چهار سیلندر دو لیتری تنفس طبیعی است و در این چند سال گذشته از عرضه‌ اش به بازار تغییر چندانی نکرده است. اما در نسل آخر این خودرو بهینه تر شده و توان تولید 136 اسب بخار و 182 نیوتن متر گشتاور را دارد. 

 

فروش بالای این خودرو در مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو را می توان با توجه به مشخصات فنی قابل اعتماد، توجیه پذیر دانست. این خودرو مانند بسیاری دیگر از محصولات مدیران خودرو در حالت دستی هفت دنده در اختیار صاحبان خود می گذارد. ترکیب این موتور 4 سیلندری و گریبکس سی وی تی cvt باعث عملکرد مناسب خودرو در زمینه میزان شتاب می شود. در رانندگی با این خودرو شما قادر خواهید بود نوع رانندگی را بین دو حالت eco و sport تغییر دهید تا موتور خودرو در حالت اسپرت بتواند در تعویض دنده دور موتور را افزایش دهد و در حالت eco مصرف سوخت را کاهش دهد.

یکی از مدل های محبوب موجود در مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو معتبر آریزو 5 است آریزو 5 دارای ظاهری بسیار زیبا و مدرن است. این اتومبیل دارای چراغ هایی با طراحی منحصر به فرد و زیبا می باشد. طراحی T شکل کنسول و پره های کولر باعث شده است که این خودرو در داخل کابین نیز هر راننده ای را مسحور خود کند. دوخت مرغوب صندلی های آریزو 5 و مهندسی بسیار دقیق برای تنظیم دقیق آنها توانسته است راحتی و ایمنی را برای سرنشینان به ارمغان بیاورد. 

 

آریزو 5 از شاسی آلمانی بهره می برد و به دلیل داشتن کیسه های هوای با سیستم سوئدی ایمنی سرنشینان را به بهترین نحو تامین می کند. آریزو 5 با ارائه امکاناتی مانند نمایشگر فشار باد، سیستم تهویه هوا، استارت بی سوئیچ و صندوق عقب 430 لیتری، اتومبیل بسیار مناسبی برای خانواده ها به شمار می آید. موتور آریزو 5 1.5 لیتری بوده و مجهز به تکنولوژی DVVT و گریبکس 7 سرعته CVT است.

 

یکی از اتومبیل هایی که در تمامی مجموعه های بهترین نمایندگی مدیران خودرو از جمله پر طرفدارها به حساب می آیند، تیگو 5 Tiggo 5 است که با قیمت مناسب و عرضه شرایط فروش بی نظیر مدیران خودرو نظیر امکان پرداخت با اقساط طولانی مدت و پیش پرداخت های اندک به خودرویی محبوب در میان اهالی صنعت خودرو و همچنین در میان کارشناسان فنی مدیران خودرو تبدیل شده است. این خودرو اولین نمونه ای است که در سال 94 با برند چری وارد کشورمان شد. طراحی سپر و چراغ های جلو در نسخه های فعلی تیگو 5 نسبت به مدل اولیه زیباتر است. 

 

این خودرو در میان رقبای خود از ارتفاع بیشتری برخوردار است. رینگ های تیگو 5 17 اینچی هستند و توانسته اند برای این اتومبیل ظاهری زیبا به ارمغان بیاورند. تجربه تیم مدیران خودرو همواره بیانگر توجه زیاد خریداران خودرو به جزییات طراحی ظاهری در یک اتومبیل بوده است. نمای کناری تیگو 5 با استفاده از یک خط کروم به خوبی توانسته است در جلب نظر مشتریان مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو معتبر موفقیت آمیز عمل کند. همچنین استفاده از باله های زیبا در نماهای کناری و بالایی خودرو توسط تیم با تجربه طراحی در کارخانه چری، به زیبایی این خودرو افزوده است. 

 

فلاشرهای روی سپر عقب نیز به اسپرت تر نشان دادن ظاهر خوردو کمک کرده اند. حجم صندوق تیگو 5 در حالتی که صندلی های عقب خوابیده هستند، هزار لیتر و در غیر این صورت پانصد و هفتاد لیتر است که اعداد خوبی در مقایسه با مدل های مشابه موجود در مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو به شمار می آیند. صندلی های عقب در تیگو 5 از فضای خوبی برخوردار هستند و همین موضوع توانسته است بسیاری از خانواده های ایرانی را برای خرید این خودرو متقاعد کند. از همین رو است که در بسیاری از مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو معتبر این مدل اتومبیل در میان محبوب ترین ها به شمار می آید.

 

طراحی داخلی تیگو 5 در میان تمامی محصولات مدیران خودرو قابل تحسین و مدرن است. سابق بر این، در این خودرو یک صفحه نمایش افقی وجود داشت. اما در مدل جدید تیگو 5 که در مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو ارائه می شود، این صفحه نمایش با الهام گرفتن از طراحی ها و سلایق به روز خریداران، به حالت عمودی تغییر شکل داده است. جنس داشبرد و عمده بخش داخلی درب ها پلاستیک خشک بوده که به کار بردن آن در کنار جنس متناقضی مانند چرم در بخشی از طراحی داخلی درب ها، به اتاق این خودرو زیبایی منحصر به فردی بخشیده است. رانندگان می توانند از دکمه های روی فرمان خودروی tiggo 5 برای کنترل سیستم صوتی استفاده کنند. آمپرهای پشت فرمان نیز اطلاعات خوبی در اختیار استفاده کنندگان از این محصول می گذارد. برای مثال رانندگان می توانند با استفاده از این صفحه نمایش ها بر فشار تایرها نظارت داشته باشند. امکاناتی مانند سان روف و key less این اتومبیل را به یکی از پر طرفدارترین خوردوهای مجموعه های بهترین نمایندگی مدیران خودرو تبدیل کرده است.

 

موتور نصب شده روی تیگو 5، موتوری 2 لیتری و تنفس طبیعی است که قابلیت تولید 139 اسب بخار و 182 نیوتن متر گشتاور را دارد. تنفس طبیعی این خودرو، دغدغه استفاده از بنزین با کیفیت و با اکتان بالا را از خریداران خود گرفته است. با توجه به محدودیت های ارائه بنزین سوپر در بازه های زمانی مختلف در ایران این ویژگی مزیت بسیار بزرگی برای خریداران این محصول نسبت به خودروهای دارای موتور توربو به شمار می آید. این خودرو از گریبکس cvt برخوردار است. 

 

در این اتومبیل شما قادر خواهید بود که دو حالت مختلف eco و sport را فعال کرده و مطابق با ویژگی های مکان رانندگی تان از محاسن هر کدام بهره ببرید. دکمه مربوط به تعویض این دو حالت کنار دنده قرار گرفته است که در مقایسه با اولین مدل ارائه شده با نام تیگو 5 که قابلیت این تغییر را با استفاده از دکمه پشت فرمان به راننده می داد، از جایگذاری بهتری بهره می برد. Tiggo 5 در کامل ترین مدل خود، دارای چهار کیسه هوا است که می تواند به خوبی امنیت خریداران را تضمین کند. تیگو 5 با داشتن مرکز ثقل بالاتر از سطح زمین و ارتفاع زیادتری نسبت به رقیبان خود، دید بسیار خوبی از جاده و محیط اطراف به رانندگان خود می دهد. ترمزهای این خودرو بسیار قابل اعتماد طراحی شده اند و به خریداران اجازه می دهد تا با بیشترین امنیت خاطر از رانندگی خود لذت ببرند. بد نیست بدانید مصرف سوخت تیگو 5، 8.9 لیتر در هر صد کیلومتر ارزیابی شده است که رقم قابل قبولی به شمار می آید.

 

 

mvm110 محصول مدیران خودرو

mvm110 محصول مدیران خودرو

خودروی شهری کوچک و ایده ال، کاملا مناسب برای کلان شهرها، که در میان محصولات مدیران خودرو دارای طراحی مدرن و پویا و جذاب با خطوط نرم و ملایم می باشد. بال عقب MVM110 طبق اصول اولیه آیرودینامیک، باعث بهبود پایداری خودرو در سرعت های بالا می شود. mvm 110 کم مصرف ترین و اقتصادی ترین خودروی موجود در کشور است، که امکانات رفاهی و ایمنی مناسب، مصرف سوخت پایین، استهلاک کم باعث محبوبیت این کوچولوی دوست داشتنی شده است و آن را به مناسب ترین خودرو برای کاربردهای شهری بدل نموده است. این خودرو دارای موتورهای 800 و 1100 سی سی با قدرت 51 و 68 اسب بخار است که با توجه به مصرف پائین سوخت و قدرت مناسب مزیت مهم و بزرگی در مقایسه با رقیبان و کلیه محصولات مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو می باشد. خودروی 110 خودروی بسیار ایمنی در کلاس خود می باشد. 

 

وجود دو عدد ایربگ و سیستم ترمز ABS ضریب ایمنی این خودرو را به طرز محسوسی افزایش داده است. فضای داخلی mvm 110 بسیار راحت و جادار بوده و برای خودرویی در این کلاس کاملا ایده ال است. صندلی های این خودرو مانند بسیاری دیگر از محصولات ارائه شده در مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو تهران راحت بوده و با فیزیک راننده همخوانی دارد، که به راحتی قابلیت کاهش فشار مستقیم را با توزیع فشار صندلی به پاها به منظور کاهش خستگی در مسافرت های طولانی به راننده می دهد. امکانات رفاهی داخل خودرو، مناسب و ایده ال بوده و آن را برای پیشنهاد به متریان مدیران خودرو، بدل به خودروئی مجهز و راحت نموده است.

اتوموبیل ام وی ام ایکس 22 یکی دیگر از محصولات محبوب در میان مشتریان مدیران خودرو است. این خودرو در نمای روبرو، چراغ‌های درشت با هماهنگی بسیار خوبی با سایز بدنه دارد که این محصول نسبتا کوچک را بزرگ‌تر از آنچه هست، نشان می‌دهند. نوار LED با خطی صاف در بخش پایینی کاسه چراغ قرار دارد که ضمن تأمین روشنایی روز، در امتداد خط میان جلو پنجره قرار گرفته است تا زیبایی X22 را افزایش دهد. سپر جلو ام وی ام ایکس 22 طراحی منحصر به فردی دارد و به ظاهر اسپرت این خودرو زیبایی مضاعف بخشیده و این خودرو را به گزینه مناسبی برای مشتریان جوان مدیران خودرو تبدیل کرده است. زیبایی بخش روبروی X22 به همین‌جا ختم نمی‌شود و با قطعه‌ای نقره‌ای رنگ در پایین سپر و فضاسازی بسیار خوب گوشه‌های سپر همراه با چراغ‌های مه‌شکن، همراه شده است. فراموش نکنیم، حجم‌دهی بسیار خوبی در بخش جلوی این خودرو وجود دارد که با خطوط روی کاپوت و جای‌گذاری چراغ، تقویت می‌شود.

طراحان داخلی خودروی ام وی ام ایکس 22 توانسته اند با خلاقیت و افزودن نواردوزی های صندلی ها، فضای اتاق این خودرو را از یکنواختی دربیاورند و باعث شوند که این خودرو در میان مشتریان مجموعه های بهترین نمایندگی مدیران خودرو به محبوبیت دست یابد. صندلی های عقب ام وی ام ایکس 22 فضای بسیار جاداری را مهیا کرده اند که خانواده های ایرانی را برای خرید این محصول از مدیران خودرو متقاعد کرده است. ام وی ام ایکس 22 از نظر فنی نیز در میان رقیبان خود، از قدرت بالایی برخوردار است. پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی و قدرت 105 اسب بخار و دور موتور 6000 دور بر دقیقه آن از جمله ویژگی هایی است که باعث می شود کارشناسان مدیران خودرو همواره آن را به عنوان یک گزینه پیشنهادی برای خریداران ارائه دهند. موتور این اتومبیل قابلیت تولید 135 نیوتن متر را دارد. ایکس 22 با داشتن سان روف و داشتن 2 کیسه هوا می تواند رانندگان و سرنشینان خود را از لذت رانندگی خوشایند برخوردار سازند.

 

مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو در طی سال های فعالیتشان توانسته اند خودروهایی با قیمت های بسیار مقرون به صرفه نسبت به مدل های مشابه در بازار را به مشتریان خود ارائه کنند. یکی از انواع چنین خودروهایی mvm H315 است که با داشتن ویژگی های منحصر به فرد از رقیبان خود پیشی گرفته است. 


این خودرو با ظاهر فیس لیفت شده و چراغ ها و سپرها و جلو پنجره جدید به بازار عرضه شده است. نمای جلوی خودروی ام وی ام 315H چندان خشن نیست و توانسته است افراد زیادی با سلایق گوناگون را به خود جذب کند. رینگ های آلومینیومی 10 پره این خودرو به زیبایی نماهای کناری آن افزوده است. ویژگی های طراحی خارجی این خودرو، آن را به گزینه ای مناسب برای خانواده ها بدل کرده است و باعث شده است تا کارشناسان مجموعه های نمایندگی مدیران خودرو از پیشنهاد آن به خانواده ها همواره رضایت خاطر داشته باشند. کابین mvm 315H نسبت به مدل های قبلی این خودرو از تغییرات زیادی بهره برده است. از جمله این تغییرات می توان به تامین فضای بیشتر برای سرشینا نعقب اشاره کرد. 


این خودرو از امکاناتی نظیر سیستم صوتی با ۶ بلندگو، صفحه نمایش لمسی در تیپ اکسلنت و اسپورت، سنسور دنده عقب، کامپیوتر سفری، شیشه ها و آینه های برقی، کلید کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان در تیپ اکسلنت و اسپورت، سیستم تهویه دستی و سنسور دنده عقب بهره می برد. Mvm 315H از موتوری با قدرت 107 اسب بخار از نوع 1.5 لیتری تنفس طبیعی برخوردار است و می تواند گشتاوری معادل با 140 نیوتن متر تولید کند.

برای اطلاع از قیمت محصولات مدیران خودرو اتوحیدری از پشتیبانی تلفنی رایگان استفاده کنید و ضمن اطلاع از قیمت ها از راهنمایی های تیم اتوحیدری استفاده کنید.

بدنه ی ام وی ام x55  طراحی جدیدی نسبت به سایر محصولات چری دارد ، در نمای جلو از پنجره های مشبک و چراغ پیشانی بزرگ استفاده شده است و در نمای عقب طراحی چراغ ها شباهت زیادی به چراغ های کیا اسپورتیج دارد و چراغ های آن با یک نوار کرومی به هم متصل شده اند .

همچنین در طراحی چراغ ها و دی لایت این خودرو از دقت و خلاقیت زیادی استفاده شده است و در کل استایل کلی خودرو طراحی منحصر به فرد و زیبایی دارد.

در این مقاله از اتوحیدری سعی شد تا علاوه بر توضیح مشخصات و تاریخچه مدیران خودرو، به معرفی چند مدل از محبوب ترین اتومبیل های این شرکت پرداخته شود. سخن آخر آنکه مجموعه نمایندگی های مدیران خودرو به ویژه در سال های اخیر تمامی تلاش خود را به کار بسته است تا به پشتوانه علم و تجربه و خط تولید قدرتمندی همچون چری صنعت تولید و توزیع و صادرات و واردات خودرو را ارتقا بخشیده و با ارائه بهترین خدمات پس از فروش و شرایط پرداخت بی نظیر بخش بزرگی از هم وطنانمان را برای برخورداری از یک وسیله نقلیه ایمن و زیبا یاری کند. امید تیم مدیریت همواره آن بوده است که با مسئولیت پذیری در برابر حیط زیست برای بهبود صنعت خودروی کشورمان گامم های بلندی برداشته شود.

طراحی ظاهری ام وی ام mvm 550 را می‌توان در دو بخش مجزا تقسیم کرد. این دو بخش جلو و عقب خودرو به هیچ وجه هارمونی خاصی برقرار نیست و ناهماهنگی هم در آنها وجود دارد. از جلوی پنجره کرومی روی کاپوت قرار گرفته که این بخش را بیش از سایر قسمت ها چشم گیر کرده است. سپر جلو طراحی ساده دارد که با چراغ جلو پنجره کاملا هماهنگ است، مه شکن های جلو نیز در دو طرف زیر سپر قرار دارد. طراحی بخش جلویی خودرو را بزرگتر از آنچه هست نشان می‌دهد.

خودرو ام وی ام ۵۵۰ اتوماتیک ساخت کشور چین از کارخانه چری و سال ۲۰۱۴  دارای مشخصات فنی به این شرح است: موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ، حجم موتور ۱۹۷۱ سی سی، تنفس موتور تنفس طبیعی، انتقال نیرو دیفرانسیل جلو حداکثر قدرت ۳۹ اسب بخار دور ۵۷۵۰ در دقیقه،  سرعت ۱۷۵ کیلومتر در ساعت، فاصله بین دو محور ۲۶۰۰ میلی متر، حجم باک ۵۰ لیتر، استاندارد آلایندگی یورو ۴، پایداری وی دی ای بی اس ترمزهای دیسکی برای هر چهار چرخ،  کیسه هوا برای سرنشینان جلو،قابلیت پخش سی دی و کنترل سیستم صوتی از روی فرمان آن 4 عدد بلندگو، چراغ مه شکن جلو و عقب، سانروف، سنسور دنده عقب، رینگ‌های آلومینیومی، تنظیم برقی آینه های جانبی ….

22 پاسخ

  1. سلام وقت به خیر، بله ما نمایندگی رسمی مدیران خودرو هستیم برای اطلاع بیشتر با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید

  2. سلام کاربر گرامی، ممنون از حسن توجه شما، نمایندگی حیدری در بین بقیه نمایندگی ها از همه بهتر می باشد

  3. مدیران خودرو اسم شرکتی هست که محصولات ام وی ام و چری رو ارائه می کند

  4. اتو حیدری در تهران هم در میدان آزادی نمایندگی فروش دارد هم میدان فاطمی

  5. اگه لطف کنید تماس بگیرین نمایندگی ممنون می شم … همکاران کاملا براتون توضیح خواهند داد

  6. قیمت ها دست ما نیست … خود شرکت مدیران خودرو قیمت ها رو تعیین می کنه

  7. مدیران خودرو قبلا قیمت هاش بهتر بود متاسفانه … الان خیلی گرون شده

  8. من چند سالی هاست x33 دارم و بد نیست … نسبت به پولی که میدید باید توقع کنید … محصولات مدیران خودرو هم خوب داره هم بد

  9. نمایندگی های مدیران خودرو نسبت به باقی نمایندگی های خودروهای چینی بهتر خدمات میدن خوشبختانه

  10. سلام. بله. اتو حیدری نمایندگی رسمی مدیران خودرو در شهر تهران با 3 شعبه فعالیت دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدیران خودرو

مدیران خودرو x22

ام وی ام x۲۲ است که از زمستان ۹۵ به ایران آمده را باید نسخه کراس اوور از هاچ بک ۳۱۵ بدانیم چرا که پلتفرم

دیدن مقاله
مدیران خودرو

خودرو چری

  چری اتومبیل شرکت خودروسازی چینی است که به عنوان یکی از کارخانه های اصلی تولید خودرو و موتور خودرو در جمهوری خلق چین به

دیدن مقاله
مدیران خودرو

شرایط فروش تیگو

شرایط فروش تیگو 5  چری تیگو 5 به عنوان یک شاسی بلند جمع و جور در جمع خانواده محصولات چری است. در تیگو ۵ بیشتر

دیدن مقاله
مدیران خودرو

خودروی mvm 550

در این مقاله قصد داریم اطلاعات بسیار مفیدی را در خصوص mvm 550 در اختیار شما قرار دهیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید

دیدن مقاله

جهت اطلاع و ثبت نام در شرایط فروش ویژه اقساطی خودرو روی دکمه زیر کلیک کنید.